Кредит з поганою кредитною історією

  • Ніяких перевірок

  • Майже 100% гарантія видачі

  • На карту або готівкою

Швидкі фільтри

Знайдено 5 кредитних пропозицій

Останнє оновлення: 22 грудня 2021 р.
Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

25000 грн.

Термін кредиту

до 14 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

15000 грн.

Термін кредиту

до 30 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.0%

Максимальна сума

200000 грн.

Термін кредиту

до 62 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

7000 грн.

Термін кредиту

до 30 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

7000 грн.

Термін кредиту

до 30 днів

Кредит без перевірки кредитної історії

Кредитна історія – це інформація про ваші кредити і дисципліну повернення коштів.Таку інформацію зберігає кредитне бюро, і саме вона допомагає банку визначитися, чи варто видавати клієнту нову позику.

Проте ніхто не застрахований від непередбачуваних випадків, зірваних планів і навіть неуважності. Помилки трапляються, і от ваша кредитна історія зіпсована простроченим боргом чи нестабільним графіком виплат. Банки швидше за все відхилятимуть вашу заявку на нову позику, аргументуючи чітко написаними цифрами та зауваженнями. Щоб виправити ситуацію, слід довести власну дисциплінованість і готовність вчасно повертати кошти. В нагоді стануть невеликі кредити. Проте як вийти із замкненого кола, і де можна оформити кредит з поганою кредитною історією?

Чи можна отримати кредит без перевірки кредитної історії

Швидше за все, вашу статистику виплат переглянуть у будь-якому випадку, проте значно більше шансів отримати саме онлайн кредит на невелику суму.

Така теза цілком виправдана і зрозуміла. Схвалення кредиту з поганою кредитною історією для кредитних компаній, що пропонують послуги кредитування online – частина бізнесу. Ризики від видачі кредитів клієнтам з поганою кредитною історією вони покривають вищими процентними ставками. Тому й вірогідність отримати кредит з поганою кредитною історією онлайн значно вища, аніж у банках.

Позики на всі випадки життя з Oka Credit

Ми зібрали десятки пропозицій від кредитних організацій на одному сайті. Тож ви можете порівняти умови сервісу та вимоги до клієнтів і подати заявку на отримання кредиту. Для позитивного рішення рекомендуємо дотримуватися декількох вказівок:

  • Оберіть на нашому сайті категорію «Кредит з поганою кредитною історією». Таким чином перед вами буде список банків, які найчастіше схвалюють заявки з такою проблемою.

  • Подавайте запит на позику відразу в кілька банків. Заповнена заявка ні до чого не зобов’язує, адже кредит вступає у дію лише після отримання грошей на карту чи готівкою.

  • Уважно читайте договір вибраного банку. Зверніть увагу на відсоткові ставки, програму лояльності, можливість кредитних канікул тощо.

  • Вчасно виплачуйте гроші. Чи отримали ви кредит готівкою з поганою кредитною історією, чи перерахували кошти на картку, тепер основне завдання – покращити свою статистику, щоб надалі мати можливість користуватися сервісом банку. Розрахуйте та заплануйте усі виплати на весь термін кредиту.

Кредит готівкою з поганою кредитною історією в Україні схвалюють набагато частіше, ніж прийнято вважати. І ми вам в цьому допоможемо.