Кредит на 10000 грн

  • По всій Україні

  • Тільки перевірені організації

  • На карту або готівкою

Швидкі фільтри

Знайдено 4 кредитних пропозицій

Останнє оновлення: 22 грудня 2021 р.
Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

15000 грн.

Термін кредиту

до 30 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

25000 грн.

Термін кредиту

до 14 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.0%

Максимальна сума

200000 грн.

Термін кредиту

до 62 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

20000 грн.

Термін кредиту

до 30 днів

Швидкий кредит онлайн на 10 000 гривень

Ми всі іноді опиняємося в ситуаціях, коли терміново потрібні гроші. Буває, 10000 гривень можуть вплинути на здійснення потрібної покупки, замовлення послуг, втілення мрії. Крім того, екстра гроші виручають, коли закінчилася зарплата, а наступних виплат ще потрібно дочекатися.

Де взяти кредит на 10 000 грн

Вибір виду та місця оформлення кредиту залежить від ваших поточних пріоритетів. Пропонуємо лаконічне порівняння позики онлайн і безпосередньо банківських послуг.

Кредити готівкою в банку. У банку вигідніше брати велику суму грошей. Тож, якщо ви вирішили купити байк, онлайн кредити вам навряд чи допоможуть. Банківські організації пропонують більш вигідні умови, часто влаштовують акції. Але, потрібно зібрати необхідні документи, довідку про доходи, дочекатися своєї черги. Час розгляду заявки на кредит – це довго, тому процедура не підходить для випадків, коли потрібна оперативність. До того ж, банки підтверджують близько 20% заявок, тоді як веб-позики підвищують можливості схвалення запиту до 80%.

Онлайн кредити. Головні переваги – оперативність і простота процедури. Щоб взяти в кредит 10000 грн. терміново, досить підготувати паспорт, ідентифікаційний код і реквізити карти. Після оформлення кредиту, фінанси можна забрати в відділенні організації або перекинути на карту. З мінусів – дещо більші кредитні відсотки і, як вважають деякі користувачі, надто легка процедура, що іноді дозволяє піддатися імпульсам і необдумано оформити кредит.

Висновок простий. Гроші в кредит до 10 000 гривень краще брати в режимі онлайн, тим більше, якщо фінанси потрібні терміново.

Знайдіть кращу пропозицію позики на сайті Oka Credit

На нашому сайті представлені відомі організації мікрокредитування. Скористайтеся категоріями пошуку, щоб персоналізувати видачу результатів. Потім вибирайте кращу пропозицію і оформляйте заявку на кредит на сайті організації.

Вказуйте тільки актуальну інформацію та уважно перевіряйте дані. Швидше за все, вас попросять вказати:

  • номер, серію паспорта;

  • ідентифікаційний код;

  • реквізити банківської картки;

  • номер телефону, e-mail.

Коли заявка відправлена, залишається трішки почекати. Заваріть запашного чаю чи займіться важливими справами. Приблизно через 15 хвилин вам зателефонує менеджер, щоб повідомити рішення банку.

Швидкий кредит на 10000 грн – не привід поспішати

Зверніть увагу! Ваша заявка не зобов’язує вас оформлювати кредит, а лише представляє попередні наміри. Уважно перегляньте договір, уточніть у менеджера все, що вам не зрозуміло, дізнайтесь програму лояльності кредитора, можливість продовження виплат, кредитних канікул тощо. І лише після уточнення всіх деталей, погоджуйтеся на виплату. Тільки після отримання вами грошей кредит стає чинним.

Наш каталог кредитних організацій абсолютно безкоштовний. Обирайте найкращу пропозицію зараз і користуйтеся грошима вже за кілька хвилин.