Кредит на рік

  • Всі банки і МФО, які видають кредити на 1 рік

  • Вибирайте відповідні умови

  • Подавайте заявку в усі організації, щоб збільшити шанси

Швидкі фільтри

Знайдено 2 кредитних пропозицій

Останнє оновлення: 05 жовтня 2023 р.
Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.0%

Максимальна сума

100000 грн.

Термін кредиту

до 365 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 2.0%

Максимальна сума

30000 грн.

Термін кредиту

до 365 днів

Кредит на рік на вигідних умовах

Доросле життя часто підкидає нам несподівані проблеми. Існують ситуації, які вирішити можуть тільки гроші. Якщо виникають такі фінансові труднощі, які неможливо вирішити за допомогою власних накопичень, то люди вдаються до послуг кредиторів.

Нестабільна економічна ситуація в Україні не дозволяє відкладати та заощаджувати багато грошей. Чимала кількість українців щомісяця живуть від зарплати до зарплати. Тому досить багато позичальників приймають рішення підстрахуватися та оформити кредит на 1 рік. Таким чином, особа отримує можливість розбити суму позики на багато менших платежів.

Якщо ви шукаєте, де взяти кредит на рік на своїх умовах, рекомендуємо онлайн-кредитування з Oka Credit. На платформі представлений перелік авторитетних кредитних організацій зі всієї України.  Всі вони готові виплатити вам потрібну суму на ваших засадах. Окрім того, отримати кредит на рік ви зможете в будь-який період доби, в будь-якому куточку країни та навіть при поганій кредитній історії.

Як взяти кредит онлайн на 1 рік?

Завдяки існуванню мікрофінансових організацій швидко отримувати кредити стало дуже просто. Тепер для цього потрібно лише:

  • Ретельно ознайомитися з умовами кредиту й вимогами до позичальника від кожного кредитора. Це дуже важливо, адже погоджуючись з такими умовами, ви берете на себе певні зобов'язання, які повинні будете виконати;

  • Заповнити онлайн заявку на оформлення кредиту. В ній вказати контактні дані, паспортні дані та суму кредиту. Окрім того, вам потрібно буде вказати платіжну інформацію (зокрема, номер банківської карти);

  • Очікувати відповіді представників кредитної організації. Зазвичай, на це йде не більше 15 хвилин.

  • Отримати свій кредит на рік та користуватися грошима.

Кредитори надають можливість вибирати спосіб нарахування суми. Зокрема, отримати кредит на рік в Україні ви зможете на банківську карту, готівкою в банку або ж платежем на ваш онлайн-гаманець.

Проте, пам'ятайте, що повернути кошти слід буде вчасно, дотримуючись при цьому умов, з якими ви погоджуєтеся, коли заповнюєте заявку на отримання кредиту. Інакше, на вас може чекати не лише нарахування штрафних відсотків, але й суттєве погіршення кредитної історії. Такі наслідки можуть призвести до подальших відмов у намаганнях отримати кредит.   .

Кредит на рік без відсотків — це реально?

Попри спокусливість таких умов, тривалих безвідсоткових кредитів ніхто не оформляє. Цьому є одна найголовніша причина — фінансова нерентабельність.  

Єдиний випадок, коли кредитна організація може оформити кредит без відсотків — це коли позичальник вперше замовляє кредит у кредитора. В такому випадку кредит буде практично безвідсотковим, проте такі позики мають обмеження в часі та в сумі грошей. Кожна фінансова організація встановлює свої умови.

Виплата таких кредитів здійснюється задля того, щоб приваблювати нових клієнтів та робити їх постійними.

Вам відмовились оформляти кредит на 12 місяців?

Зазвичай, фінансові організації ставляться до клієнтських запитів доволі лояльно. Зокрема, більше 80% заявок, оформлених через Oka Credit, залишаються виплаченими. Кредитори погоджуються виплачувати кредит на рік практично всім повнолітнім особам.

Причин відмови в оформленні кредитів може бути декілька:

  • Неправильно вказані дані. Якщо ви некорректно ввели особисті, контактні чи платіжні дані, у виплаті кредиту можуть відмовити. Проте, це явище тимчасове. Слід просто переоформити заявку, ввівши коректні дані.

  • Немає громадянства. Фінансові організації виплачують кредит на 12 місяців тільки громадянам України з офіційною пропискою

  • Ви житель території, яку не контролює Україна. Наразі, якщо ви проживаєте на території так званих ЛНР, ДНР або Кримському півострові, отримати кредитну суму ви не зможете.