My Credit

Рейтинг 4,1

На основі 10 відгуків

Якість обслуговування

4,1

Швидкість видачі

4,1

Прозорість умов

4,2

Зручність повернення

4,1

  • Умови
  • Про компанію
  • Контакти

Умови

Сума 100-12000
Срок 1-30
Отримання На карту
Ставка в день Перший кредит: 0,01, Повторний кредит: 1,6
Необхідні документи Паспорт та ІПН і банківська карта.
Штраф У разі несвоєчасної сплати, нараховується пеня на 4-й день прострочення, яка становить 2,7% від суми кредиту за кожен день прострочення.
Пролонгація Потрібно погасити суму накопичених відсотків за вашим займом.
Вік 18-70
Як погасити

Через особистий кабінет на сайті компанії, в інтернет-банкінгу, у касі банку та у терміналах.

Час розгляду заявки Максимум 15 хвилин
Офіційне працевлаштування Необов'язково

Про компанію

-

Контакти

Графік роботи Цілодобово
Офіційний сайт https://mycredit.ua/
Телефон 0 800 214 111
Пошта [email protected]
Адреса 01010, Арсенальна площа, 1Б
Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи Свідоцтво Нацкомфінпослуг ІК № 146 від 20.10.2015

My Credit відгуки

  • Сортувати за:
  • Користь
  • |Дата|
  • Рейтинг

Нравится личный кабинет на сайте, и то, что деньги можно получить на карту. Очень удобно и оперативно. Бонусом: низкие процентные ставки. Рекомендую!

Відповісти

0

Бывает так, что деньги нужны срочно и каждая минута на счету, а друзья-родственники ничем помочь не могут. Обратился в МайКредит – заявку одобрили в течении десяти минут. И платить мало в смысли по низкой ставке!

Відповісти

0

Нормальный сервис с простой системой выдачи кредита. Быстро, просто, оперативно, и под нормальный процент. Очень выручили, когда деньги были срочно нужны. Если берете не в первый раз то есть даже возможность оформить кредит ночью.

Відповісти

0

Удобно брать займы,быстро, процент низкий. Если срочно нужны деньги на карту, оформляют за 20 мин! А для постоянных клиентов бонусы и увеличенные суммы. Отличная техподдержка.

Відповісти

0

Быстрые решения по займам – прямо палочка-выручалочка, когда срочно нужны деньги! Низкие процентные ставки тоже радуют. Буду пользоваться вашими услугами дальше.

Відповісти

0

Ну не скажу что My Credit прямо самая лучшая контора. Но работают нормально и без всяких подводных камней. Брала 2000 до зарпалаты. Дней 10 прошло вроде бы. Отдала вовремя. Так что никто не возмущался. В принципе можете пользоваться их услугами – не обманывают.

Відповісти

0

У зв'язку з переїздом не висточає грошей, а работу ще не знайшов. Позичити теж було не у кого. В перший раз в житті звернувся до послуг сервісу онлайн кредитування «май кредіт». На моє здивування кредит схвалили (а в мене постійного джерела доходів!!!). Ще й процент не великий. Через неділю буду повертати, сподіваюся що труднощів не буде.

Відповісти

0

Раптово звільнили з роботи, прийшлось брати займи в МФО май кредіт. Швидко видали гроші, процент приятный. З поверипнням теж складнощів не було. Якщо вам потрібні гроші – звертайтеся в цю організацію.

Відповісти

0

Все було б гарно, якщо б не труднощі з поверненням. Звідки взялися заоблачні проценти, коли в мене був кредит під 0.01 процент? Звернувся в службу підтримки, там відповідає бот з шаблонными фразами. Подзвонив на гарячу лінію, там теж нічого путнього не сказали. Навіть не знаю, що тепер робити і як не віддати лишнього

Відповісти

0

Якщо ви жінка в декреті і вам не вистачає грошей – звертайтеся в МФО My Credit. В вас не запитають довідки про доходи і не звертають увагу на вашу кредитну історію. Гарно все зроблено, думають о людях в тяжких життєвих сітуаціях.

Відповісти

0