Кредит на 3 місяці без відсотків

 • Вивчіть всі організації, які видають кредит на 3 місяці

 • Подайте заявку в кожну компанію

 • Отримайте гроші на карту або готівкою

Швидкі фільтри

Знайдено 0 кредитних пропозицій

Останнє оновлення: 21 грудня 2021 р.
Немає доступних пропозицій

Чи можна взяти кредит на 3 місяці без відсотків?

Про що ви думаєте, коли чуєте про розрекламовані безвідсоткові кредити? Швидше за все, ви вирішите, що це спроби приховати «підводні течії» в договорі. Загалом, такі думки можуть мати місце, тому що при аналізі договорів щодо безвідсоткових кредитів часто випливають додаткові комісії та інше.

У всіх вже склалася думка, що такі кредити, насправді, вигідні лише кредиторам.

Проте, на сучасному фінансовому ринку з`явилися кредитні пропозиції без відсотків, які будуть вигідні саме позичальнику. Такі кредити пропонують мікро-фінансові організації. Можливість безвідсоткового кредиту пропонується за умови першого оформлення кредиту.

Зверніть увагу на те, що фактично вказана нульова відсоткова ставка буде становити 0,01%. Це спричинено нюансами законодавства. В Україні заборонена безоплатна фінансова взаємодія, тому певна плата з клієнта мусить стягуватися.

Оптимальним варіантом першого позичання може бути кредит на 3 місяці. Сервіс Oka Credit дозволяє вам проаналізувати та порівняти всі кредитні пропозиції та вибрати найвигіднішого для вас кредитора.

Як оформити кредит на 3 місяці в Україні?

Онлайн кредитування — це вибір для сучасної людини, яка раціонально використовує кожну хвилину свого життя. Сервіс Oka Credit зібрав усіх кредиторів на одній платформі та дає можливість позичальнику зекономити свої сили та час.

Процедура оформлення кредиту онлайн на 3 місяці стандартна:

 • Заповнення та відправлення заявки. Перший етап забере у вас від 5 до 20 хвилин. Тут потрібно буде вказати особисту інформацію (контактні та паспортні дані для ідентифікації та характеристики кредиту — сума та термін виплати).
 • Оброблення запиту. Oka Credit опрацьовує запити миттєво. Тривалість може залежати від величини суми кредиту. Якщо ви плануєте замовити кредит на 3 місяці, відповідно сума буде обмеженою. Таким чином, тривалість обробки запиту та схвалення кредиту буде близько 15–20 хвилин.
 • Узгодження та підписання договору. Протягом наступного періоду часу вам надійдуть пропозиції щодо кредиту на 3 місяці від кредитних організацій. На вашій відповідальності буде вибір умов кредитування, за якими ви будете сплачувати борг.
 • Нарахування. Після виконання цих процедур ви зможете отримати свою кредитну суму. Нарахування відбувається миттєво на вашу банківську карту. Якщо необхідно, можна отримати кошти готівкою в касі.

Умови  кредитування максимально спрямовані на заощадження часу та автоматизацію всіх рутинних процесів. Окрім того, кредит онлайн на 3 місяці з Oka Credit майже позбавлений бюрократії.

Як виплачувати кредит на 3 місяці?

Всі умови отримання та виплати кредитної суми, заздалегідь узгоджуються сторонами в договорі. Там повинні бути прописані всі права та обов`язки кредитора та позичальника. Окрім того, ви маєте мати сформований чіткий графік здійснення виплат, визначену відсоткову ставку та остаточну суму для повернення.

Для того, щоб кредит на 3 місяці не призвів до штрафів та поганої кредитної історії, слід вчасно виплачувати вказану суму. Як правило, позичальнику дають можливість обирати з-поміж таких способів здійснення оплати:

 • Інтернет-переказ;
 • Платіж через термінал;
 • Виплата готівкою в касі банку;
 • Оплата в офісі кредитної організації.

Пам'ятайте, що сервіси, через які ви здійснюєте оплату (наприклад, оплата через термінал) можуть мати свої комісії.

Найголовніше — тверезо оцінювати свою платоспроможність ще на етапі встановлення кредитної суми. Далі, важливо пам'ятати, що і вчасна виплата й затримка платежу впливають на вашу кредитну історію.  Що кращою вона буде, тим кращий авторитет буде у позичальника. Відповідно згодом, лояльність кредитора до особи буде зростати, а умови кредитування стануть ще вигіднішими.