Кредит онлайн на 60 днів

 • Всі кредитні організації, які видають позики на 60 днів

 • Вибирайте кращі умови

 • Подавайте заявки в кілька компаній для збільшення шансів

Швидкі фільтри

Знайдено 1 кредитних пропозицій

Останнє оновлення: 21 грудня 2021 р.
Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.0%

Максимальна сума

200000 грн.

Термін кредиту

до 62 днів

Де взяти онлайн кредит на 60 днів

Гроші вирішують все! Як би цинічно не звучала ця фраза, але в сучасних умовах неплатоспроможність — перший фактор, який викидає людину на окраїни суспільства. Кошти потрібні не тільки, щоб дозволити собі щось надзвичайне. Перш за все, людина потребує грошей, щоб банально втриматися на плаву й вижити. Полювання за грошима — сучасна реновація первісного полювання за м`ясом.

В сучасних економічних умовах нашої держави стає доволі складно балансувати. Багато кому доводиться жити від зарплати до зарплати, без зайвої думки про те, що можна щось відкласти.

Фінансові проблеми постають тоді, коли виникають незаплановані фінансові витрати, які треба покрити. Що ж робити в таких ситуаціях?

Oka Credit пропонує вам хороший вихід із ситуації — кредит онлайн на 60 днів від мікро-фінансових організацій.

Переваги кредиту онлайн на 60 днів

Зазвичай, при потребі в коштах ви відкидаємо думку про кредити та зупиняємось на варіанті «позичити в друзів». Причиною цього є затягнута бюрократична схема оформлення кредиту. Часто, після довготривалих очікувань та перевірок, заявки на кредити так і залишаються відкинутими. Натомість, кредитні організації налаштовані на зручність для клієнта. Вони надають максимально спрощені умови кредитування.

Зокрема, суттєві переваги онлайн кредитів:

 • Робота 24 на 7. Заявки на отримання онлайн кредиту на 60 днів автоматично обробляються в момент її надходження. Таким чином, ви можете отримати кредитні кошти в будь-який момент доби.
 • Гроші в день заявки. Запити миттєво опрацьовуються, після чого підбираються варіанти кредитних пропозицій. Загалом на процедуру кредитування йде не більше години часу. Відповідно, ви отримаєте гроші саме в той момент, коли вони потрібні. Перерахунок коштів здійснюється миттєво на банківську карту будь-якого банку України.
 • Мінімум документів. Для оформлення кредиту вам потрібні будуть лише паспорт та ідентифікаційний код. Довідка про доходи не вимагається.
 • Кредит на ваших умовах. Зважаючи на те, що ви перші встановлюєте умови кредиту, кредитори будуть між собою змагатися за клієнта. Таким чином, знайдеться та організація, яка погодиться виплатити позичальнику суму на його засадах. Окрім того, кредитори дозволяють погасити кредитну суму в будь-який момент до завершення терміну. Умови прописуються та затверджуються в договорі.
 • Лояльність до позичальника. Кредитні організації не зобов'язують позичальника вказувати мету кредиту. Навіть більше, щоб замовити онлайн кредит на 60 днів, вам не потрібно вносити заставу та  шукати поручителів. Також, у випадку неспроможності вчасно виплатити суму, позичальнику надається можливість пролонгації.
 • Кредит від 18 до 90.  Кредит онлайн на 60 днів може отримати практично кожен громадянин України.

Як бачимо, кредитні умови все більше схиляють до думки, що кредит онлайн — оптимальний вихід із ситуації. З таким кредитом ви платите мізерні відсотки та оперативно отримуєте свої гроші.

Як оформити онлайн кредит на 60 днів

Наважились оформити кредит? Чудово!

Тоді перейдемо до справи! Для того, щоб отримати кредитну суму потрібно:

 • Заповнити та відправити заявку на кредит.
 • Очікувати затвердження.
 • Проаналізувати отримані кредитні пропозиції.
 • Отримати та використовувати свої гроші.

При виборі кредитної організації, зауважте, які способи виплати пропонуються в договорі. Адже, оформлення заявки на кредит на 60 днів практично однакове, а умови нарахування можуть відрізнятися. Зазвичай, пропонується можливість виплати на банківську карту та готівкою в касах банку. Окрім того, деякі організації можуть виплачувати гроші на онлайн гаманець.