Наша компанія не публікує вашу особисту інформацію у відкритому доступі, тому що ми дбаємо про своїх клієнтів. Щоб переконатися в захищеності ваших даних, пропонуємо ознайомитися з принципами дії нашого сайту відповідно до цього становищем про захист персональних даних.

  1. Наш сайт не видає кредити і позики безпосередньо. Ми надаємо користувачам лише інформацію про кредитні організації, з яких ви можете вибрати відповідну вам за умовами компанію.
  2. Погоджуючись з умовами сайту, ви тим самим схвалюєте збір і обробку особистої інформації. При цьому ресурс має право використовувати її виключно для:
  • аналізу статистики та проведення досліджень на підставі наданих даних;
  • ідентифікації особистості позичальника;
  • подальшої передачі інформації кредитним компаніям для формування заявки на позику і розгляду її керівництвом.

Адміністрація дає гарантію дотримання чинних законів про збереження і захист персональних даних.

  1. Персональними даними прийнято вважати:
  • відомості, які сайт отримує при його відвідуванні користувачем: IP-адреса, дані про браузер, тривалість доступу, домен провайдера, матеріали з cookie;
  • особиста інформація, яка повідомляються при заповненні форми заявки на кредитування. Такими даними є: ім'я, прізвище та по батькові позичальника, крім того, його адреса електронної пошти, зазначені контактні телефони, адресу реєстрації та проживання, банківські реквізити і інші відомості, що надаються при оформленні заявки;
  • інші відомості, які отримує сайт для успішної роботи.

Адміністрація даного сайту не здійснює передачу особистих матеріалів третім особам і Дотримується етичних норм професійної діяльності, а також здійснює діяльність відповідно до вимог збереження конфіденційності даних. Надані користувачем дані захищені сайтом від третіх осіб всіма доступними способами. Надання персональних даних третім особам за умови збереження конфіденційності можливо, тільки якщо інформація потрібна для подання та розгляду заявки на кредит.

Керівництво має право вносити поправки в це положення і змінювати його на власний розсуд. У разі зміни сайт встановлює дату поновлення Політики конфіденційності.