Експрес кредит

  • Експрес кредити в Україні

  • Швидко на карту

Швидкі фільтри

Знайдено 5 кредитних пропозицій

Останнє оновлення: 22 грудня 2021 р.
Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

25000 грн.

Термін кредиту

до 14 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

15000 грн.

Термін кредиту

до 30 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

20000 грн.

Термін кредиту

до 30 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

7000 грн.

Термін кредиту

до 30 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

7000 грн.

Термін кредиту

до 30 днів

Експрес кредити онлайн

Терміново потрібні гроші? Експрес кредит можна оформити буквально за 15 хвилин. Для цього вам знадобиться мінімальний перелік документів і доступ до Інтернету. Все просто: ви вибираєте потрібний банк, заповнюєте форму, відправляєте заявку і чекаєте кілька хвилин на відповідь (за цей час можете почитати корисні статті на нашому сайті). Коли ваша заявка буде схвалена, виберіть спосіб отримання грошей. Як правило, коли гроші потрібні терміново, люди вважають за краще отримувати їх на карту. Це зручно – не потрібно нікуди їхати, а зараховуються гроші дуже швидко.

Більше про експрес кредити

Так, тепер все по-порядку. Люди часто остерігаються онлайн кредитів, а дехто взагалі вважає такий спосіб отримання грошей шарлатанством або шахрайством. Можливо, їм не вдалося оформити експрес кредит у Києві чи іншому місті або ж почалися проблеми через невчасну виплату позики.

Проте експрес кредити в Україні – це вигідно, якщо все уважно обдумати. Процедура в режимі онлайн заощадить дорогоцінний час, і вже через півгодини ви зможете користуватися отриманими грошима.

Переваги експрес-кредитів

  • Зручне місце і час. Такі фінансові операції займають 15 хвилин. Не потрібно шукати відділення, стояти в чергах, довго чекати розгляду заявки. Відправити запит на позику можна вдома – вже за мить кредит перерахують на банківську картку, особливо, якщо ви не вперше звертаєтеся за послугами вибраної компанії.
  • Проста процедура. Не потрібно збирати папки документів, достатньо паспорта й актуальних реквізитів. Після заповнення обов'язкових даних, з вами зв'яжеться менеджер організації для уточнення деталей.
  • Високий відсоток схвалення позики. Банки не часто підтверджують запити на позики – приблизно в 20-30% випадків. Швидкі кредити онлайн на сайті Oka Credit дають 70% ймовірності схвалення заявки на позику.
  • Зручний спосіб повернення кредиту. Найчастіше фінансові компанії пропонують кілька варіантів повернення грошей: у відділенні банку, терміналі або через інтернет (в особистому кабінеті VISA / MasterCard, Приват24).

Звичайно, повертати позику все-одно доведеться. Ви можете здійснити переказ коштів онлайн, оплатити кредит в терміналі або безпосередньо в офісі організації. Головне, не допускайте прострочення, інакше доведеться платити додатковий штраф.

Вигідні кредити в Україні з Oka Credir

Наш каталог допоможе отримати швидкий кредит на карту або готівкою. Перед вами зручний безкоштовний каталог послуг кредитування через інтернет. Ми зібрали і перевірили десятки МФО, структурували їх за категоріями і додали потрібні фільтри.

Також складені описи і вказані умови послуг кожної організації. Це дозволяє оперативно порівняти всі фактори і підібрати пропозицію під персональні запити. Ознайомтеся з інформацією, заповнюйте заявку і отримуйте кредит зручним способом.