Кредит на 6 місяців

  • Оформляйте кредит на 6 місяців без проблем

  • Вибирайте будь-який банк або МФО, зручні вам

Швидкі фільтри

Знайдено 5 кредитних пропозицій

Останнє оновлення: 05 жовтня 2023 р.
Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.0%

Максимальна сума

100000 грн.

Термін кредиту

до 365 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

50000 грн.

Термін кредиту

до 182 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 1.2%

Максимальна сума

50000 грн.

Термін кредиту

до 140 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 0.01%

Максимальна сума

30000 грн.

Термін кредиту

до 182 днів

Отримання

На картку

Ставка в день

Від 2.0%

Максимальна сума

30000 грн.

Термін кредиту

до 365 днів

Де брати кредит на півроку?

Всі вже звикли до того, що запити на кредит в банку вимагають від позичальника надто багато. Довгі очікування, збір документів, безліч перевірок, застави, поручителі й далі за списком. В кінцевому результаті, цей бюрократичний ланцюжок може закінчитися відмовою. Часу на спробу взяти кредит на 6 місяців витрачено море, а позитиву жодного.

В такому разі оптимальним варіантом буде онлайн кредитування від кредитних організацій. Якщо ви вирішили взяти кредит онлайн на пів року, наполегливо рекомендуємо користуватися послугами сервісу Oka Credit. На нашому сайті зібрані всі найвигідніші пропозиції кредитування. Завдяки швидкому онлайн кредиту ви легко вирішите все нагальні фінансові проблеми.

Чи вигідно оформляти кредит онлайн

Пів року — прийнятний термін для оформлення кредиту. За такий період часу позичальнику вдається нормалізувати особисте фінансове положення й вчасно, до закінчення терміну, виплатити борг.

Мікро-фінансові організації організації затверджують більше 80%  запитів на позики. Таким чином, якщо перед вами постало рішення взяти кредит на 6 місяців, зголошуйтесь до онлайн-кредиторів.

Завдяки вигідним умовам, послуги кредитних організацій такого роду з кожним роком набувають все більшої популярності серед позичальників в Україні.

Серед основних переваг оформлення кредиту онлайн на пів року наступні пункти:

  • Оперативний розгляд заявок

  • Оформлення кредиту без походів до офісів

  • Немає потреби в заставі та поручителях.

  • Не потрібно вказувати ціль отримання кредиту на півроку.

  • Затвердження заявок від осіб із поганою кредитною історією. Також кредити видаються пенсіонерам, фрілансерам, студентам, молодим мамам, тощо.

Для того, щоб отримати необхідну суму та оформити кредит на 6 місяців, слід докласти мінімум зусиль. Заповніть заявку, вкажіть там особисті дані (контактні та паспортні). Окрім того, визначте суму та термін її повернення.

Після того почекайте на затвердження, виберіть кредитора, який пропонує найкращі умови  та забирайте свої гроші. Наш сервіс дозволяє надіслати заявки різним компаніям водночас.
А найважливіше — все це ви зможете зробити в себе вдома, на роботі чи навіть, відпочиваючи на пляжі.

Хто може оформити кредит на 6 місяців?

Кредитні організації, з якими співпрацюємо, пропонують кредит на півроку за  вашими умовами. Практично кожен охочий зможете отримати потрібну суму за лояльною відсотковою ставкою та на зручний термін виплат. Більше 80% запитів на отримання кредитів отримують схвалення від кредиторів. Кожна кредитна організація може ставити різні вимоги до позичальників, проте порівняно з банківськими вони мінімальні.

Зокрема, позичальник повинен:

  • Бути працевлаштованим представником вікової групи від 18 до 75 років. Окрім того, деякі кредитні організації розширюють вікову групу та дозволяють оформляти кредит на 6 місяців пенсіонерам від 75 до 90 років. Отримати гроші зможуть також студенти, фрілансери та мами в декретах. Головне для позичальника — нести відповідальність за свою платоспроможність.

  • Мати документи, які засвідчують особу й українське громадянство. Кредит на пів року без відсотків в Україні видається лише українцям.

  • Проживати на території, контрольованій Україною. Кредиторам в будь-якому разі потрібно мати гарантії, що позичальник вчасно виплачуватиме позичений кредит на 6 місяців. Саме тому, кредити видаються тим, хто несе відповідальність в межах українського законодавства. Саме тому оформити кредит на пів року не зможуть жителі так званих ЛНР та ДНР, а також Кримського півострова.

Отож, якщо перелічені вище вимоги характеризують саме вас, то не зволікайте і оформляйте запит на займ на пів року.